veletrhy semináře

Pomůžeme Vám vytvořit novou strategii prezentace Vaší firmy.

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
stojany

Veletrhy a semináře

Chystáte se vystavovat na veletrhu? Uvažujete o své premiérové účasti na veletrhu?

Navrhneme a vyrobíme pro Vás vše potřebné – vizitky, letáky, plachty, stojany, plachty, atd.

Vyškolíme Váš personál pro účast na veletrhu, dodáme Vám vlastní personál!

Originální nápad, kreativní provedení, odlišení, efektivní využití kontaktů. To je jediná cesta, jak účast na veletrhu proměnit v řadu nových zákazníků a obchodních případů. Veletrhy všeobecně upadají! Méně vystavovatelů, menší plocha veletrhů, menší účast návštěvníků. Většinu firem tento upadající trend od vystavování odradí. Využijte toho!


Moderní metody propagace a komunikace

Program veletrh

Balíček "Veletrh" obsahuje komplexní nabídku služeb vztahujících se k přípravě veletržního stánku, školení personálu a zajištění propagačních tiskovin a reklamních předmětů. Ať už si vyberete využít nabídku kompletního balíčku nebo jednotlivých služeb, jsme připraveni Vám maximálně pomoci s přípravou, realizací veletrhu i využítí kontaktů, získaných na veletrhu. Máme zkušenosti s pravidelným vystavováním a komplexním zastřešením více než 50 stánků na veletrzích s různým zaměřením, v Čechách i v zahraničí – Potravinářský veletrh, RetailTech, Invex, Embax print, Amper, Pragoalarm, Fire & Security days, Future Soldier, For Arch, Forbes, Yacht Festival Cannes, Boat show Monaco, IfSec, AMBO security day, Auto-moto, Cannafest, atd.

Program seminář

Pořádání odborných seminářů je naší specialitou. Pomůžeme Vám s jejich přípravou i realizací. Uspořádejte seminář, na kterém se osobně setkáte se zástupci Vašich zákazníků, včetně těch potenciálních. Převeďte novinky, své budoucí plány, nové kolegy i staré známé tváře. Seminář umožňuje nejen odprezentovat novinky formou přednášky, ale také fyzicky představit produkty a se zaujetím popsat jejich vlastnosti a výhody. Získáte okamžitě zpětnou vazbu, ale také objednávky! Uspořádání semináře je podstatně levnější než účast na veletrhu a nemusíte se bát, že Vaši zákazníci potkají i Vaši konkurenci. Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti z pořádání seminářů. Rádi Vám pomůžeme i s pořádáním internetových seminářů – webinářů.

Školení Qreklamka.cz