tvorba textů web

Psani textů, copywriting

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
propagace

Psani textů

Není snadné vytvořit kvalitní propagační text!

Při tvorbě textů pro web je možné použít "Google kouzla"!

Rádi Vám s přípravou textů pomůžeme, je to naše specialita.

Copywriting – tvorba textů

Vytváření textů pro firemní tiskoviny a webové stránky je jedním z nejtěžších úkolů při přípravě reklamních kampaní a propagaci Vaší firmy, produktů a služeb. Správně formulovat reklamní sdělení je problematika, kterou je ne radno podceňovat. Nestačí pouze znát pravidla českého pravopisu a tvořit smysluplné věty aby zákazník pochopil, co se mu snažíte sdělit. Aby následně uvěřil a udělal přesně to, co chcete aby udělal, ať už to nafocení QR kódu mobilem, zavolání na bezplatnou linku, klik na odkaz, stažení souboru, vyplnění formuláře, či jakákoliv jiná konverze.

Forma a struktura textu, syntax, řetězení, opakování klíčových sdělení a emocionální zabarvení, to jsou základní parametry funkčního propagačního textu. Propagační text musí být pro Vašeho zákazníka od samého začátku zajímavý, uvěřitelný a zapamatovatelný.


Psani textů, copywriting

Texty pro tisk, texty pro web

Je velký rozdíl mezi textem, použitým v tištěných materiálech a textem na webových stránkách. Při tvorbě textů pro internet je třeba maximálně využít potenciál klíčových slov a slovních spojení (long-tales), aby byl text "čitelný" jak pro čtenáře, ale i pro roboty internetových vyhledávačů. Je třeba vhodně kombinovat krátká úderná sdělení s delšími informačními texty, využívat sílu nadpisů a texty vhodně provázat s obrázky a grafy.

Školení Qreklamka.cz