design www stránky

Tvorba internetových stránek, web šablony, e-shop, moderní prezentace

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
grafika
Tvorba www stránek - mobil

Tvorba www stránek, moderní prezentace

"Perfektní web včetně optimalizace za 10 dní. Spolupráce měla drive a šmrnc, cena absolutně neuvěřitelná. Součástí předání bylo i školení na klíčová slova a Google analytics. Specialisté z QReklamky se mi věnovali v průběhu celé realizace, m.j. navrhli změny textů a nadpisů pro maximální účinnost stránek a inspirovali mě k mnohým dalším vylepšením."

Ing. Radek Poslušný, www.mobilnisklad.czTvorba internetových stránek


Maximálně účinné webové stránky

Internet = Google. Pokud Vás cílový zákazník využívá pro vyhledávání Google, je ve Vašem zájmu pochopit co Google očekává od svých "spolu-tvůrců" internetu a také opačně, co rád nemá. Pokud jsou webové stránky vytvářeny optimalizované pro Google a snadno pochopitelné pro internetové roboty, které stránky indexují, Google se Vám za Vaši spolupráci odmění umisťování vašeho webu na první pozice. Pokud budete při tvorbě webu porušovat pravidla Googlu, bude Vaši stránku penalizovat a zobrazovat se budete na nenalezitelných pozicích.

Tvoříme stránky, které GOOGLE miluje a podporuje. A na kterých návštěvníci rádi zůstávají.

Webové šablony – web levně!

Vytváříme i kvalitní weby „za pár korun“ pomocí template - univerzálních košilek, optimalizovaných pro všechny operační systémy a různorodá zařízení pro vyhledávání na webu. Vaši webovou prezentaci přizpůsobíme již existujícímu formátu některého z templejtů a vytvoření Vašeho nového a funkčního webu bude již hračka. Používáme vlastní template, i některé cizí ověřené formáty.

E-shop a další formy prodejního webu

Ať už chcete po netu prodávat své služby, pět produktů nebo pět tisíc, pomůžeme Vám s nalezením optimálního řešení. Vytvoříme Vaše prodejní webové stránky tak, aby je návštěvníci snadno nalezli, aby se na nich cítili příjemně a neodcházeli a aby nakonec spokojeně nakoupili, nebo si alespoň stáhli objednávkový formulář.

Školení Qreklamka.cz