rfid active-id active-id řešení rfid

Tvorba a výroba QR kódů - marketingový trend

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
služby
Tvorba grafický QR kódů

Tvorba grafický QR kódů

QR kód může na rozdíl od čárového kódu obsahovat i písmena a další znaky.

Do QR kódu lze umístit nejen adresu webu, ale i kontaktní či produktové informace.

Grafický QR kód doplněný o kreativní grafiku a text je "branou" na Váš web!

Grafické a dynamické QR kódy

QR kód už nejsou jenom nudné černé čtverečky na bílém podkladu. A už vůbec to není malinkatý, téměř nepostřehnutelný prvek v dolním rohu na zadní strany letáku. Dynamické rozmístění dat do graficky kreativně zpracovaného QR kódu a možnost prolnout QR kód s barevným pozadím přináší nové možnosti jeho použití.


QR kódy, tvorba a výroba

Výroba QR kódů

QR kód, obsahující Vaši webovou stránku je základní zbraní moderního tištěného marketingu. Umožňuje čtenářům Vašich propagačních tiskovin vstoupit a Váš web, či konkrétní pod-stránku propagovaného produktu či služby. Vcard QR kód obsahuje Vaše kompletní kontaktní údaje ve okamžitě formě, kterou zná většina mobilních telefonů. Do QR kódu lze uložit i Wifi přihlašovací udaje, Like na Facebook, GPS lokaci, informace o produktu, atd.

QR kód jako součást logotypu

Doplňte do grafického manuálu (logotypu) i grafický QR kód. Kdykoliv připravujete tištěné propagační materiály, použijte i QR kód. Ne jako černo-bílý čtvereček, ale barevný, kreativní prvek, zakomponovaný do Vaší firemní grafiky. Pokud někdo čte Váš leták, plakát či katalog, měl by Vám zavolat nebo alespoň navštívit Vaše stránky na internetu. Pokud Vy použijete QR kód jako součást firemní grafiky, zákazník pochopí jaký další krok od něj očekáváte – navštívit Váš web, nebo načíst do telefonu Vaše kontaktní informace.

Školení Qreklamka.cz