rfid active-id optimalizace

SEO optimalizace internetových stránek

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
internet

SEO optimalizace internetových stránek a propagace

Použijte tyto techniky a dojde k rychlému nárůstu přístupů na web a konverzí!

Kvalitní web = levnější reklama na internetu!

V reálném čase měřte dopad jednotlivých kroků optimalizace na výsledky kampaně!


SEO optimalizace internetových stránek

SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Správná a logická optimalizace SEO má okamžitý efekt na počet přístupů na Vaše stránky. Je to také účinný nástroj pro získání převahy nad konkurencí v prostoru internetu. Přestože je v dnešní době SEO již velmi rozšířená metoda, často skloňovaná odborníky na internetovou reklamu, většina firem se stále dopouští v této oblasti tragických chyb. Nastavíme správně SEO Vašich stránek! Efekt - počet přístupů a umístěni ve vyhledávačích - průběžně měříme a reportujeme. Zaškolíme klíčové pracovníky vaší společnosti do správného postupu při průběžné aktualizaci SEO.

Google AdWords

AdWords a podobné PPC kampaně se dnes staly standardem internetové reklamy. Díky expertní znalosti logiky tohoto systému dokážeme nastavit a spravovat funkční kampaně, které osloví konkrétní skupiny potenciálních zákazníků. Také se zaměřujeme na techniky, které Vám umožní být úspěšní v PPC kampaních a ušetřit až 80% nákladů.

Analýza zpětných odkazů

Široce zanedbávaná metoda. Dnešní vyhledávací nástroje již v podstatě ignorují masové kopírováni zpětných odkazů a vnímají zpětný odkaz v plném rozsahu kontextu stránky. Většina zpětných odkazů vede na titulní stránku a zcela se ztrácí efekt. Analýzou a úpravou zpětných odkazů v rámci možností editace těchto odkazů je možné nejen oslovit veřejnost aktuálními informacemi, ale jedná se o optimalizaci bohatě odměněnou ze strany vyhledávačů.

Reklama na socialních sítích

Sociální sítě v čele s Facebookem patří neodmyslitelně k internetovému marketingu. Facebook ovšem není jediná sociální síť. Youtube, linkedin, Myspace, ale i WIZIQ na kterém vysíláte E-learning do celého světa nebo intermediální sítě jsou v dnešní době jednou z nejefektivnějších metod získání nových zákazníků. Reklama na sociálních sítích ve správné formě dokáže získat pozornost návštěvníků podle definovaných parametrů. Další z forem reklamy na socialních sítích je Blog. Jedná se o velmi dobrý nástroj na rozšíření funkčních klíčových slov. Jeho provoz vyžaduje čas a kreativitu, ale bohatě se odmění.

Sessioning a AdSence

Sessioning je určité zakroužkování návštěvníka Vašich stránek. Umožní Vám útržkovitě sledovat jeho další chování na internetu a cíleně ho oslovovat reklamním sdělením. Google nabízí nástroj AdSence, který průběžně oslovuje banerovou reklamou návštěvníky Vašich stránek napříč internetem. To Vám přinese nejen udrženi Vašich příznivců, ale i klíčové informace o jejich chováni a návycích na internetu.

Kešování stránek a optimalizace velikosti stránek

Správné nastavení kešování Vám umožní získat vyšší postavení ve vyhledávačích, ale i výrazně zlevnit cenu za klik na AdWords. Nastavení správného kešovani stránek neni časově naročné a jeho efekt je možné opět jednoduše měřit.

Pruběžná analýza chování návštěvníků a měření efektu internetové reklamy

V možnostech dnešních internetových nástrojů je měření a analýza chovani návštěvníku v reálném čase a měření efektu jednotlivých kroků Vaší reklamy. Díky pokročilým nástrojům, které používáme, pro Vás pravidelně připravujeme přehledné reporty s výsledky. Podle výsledků pak můžete upravovat další průběh kampaně. Jedním z účinných nástrojů chování návštěvníků Vašich stránek a měření účinnosti internetové reklamy jsou konverze. Nastavte co chcete aby návštěvník na Vašich stránkách dělal a měřte jestli to dělá. Kromě kliknutí na "objednat" to může být i stažení propagačního pdfka, přihlášení k odběru novinek, proklik na stránku s kontakty, atd.

Školení Qreklamka.cz