SEO měření Měření SEO optimalizace stránky

Měření SEO stránek a analýza webu pro české firmy zdarma

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
prezentace
Měření SEO

Měření SEO a analýza webu pro české firmy zdarma

Řekneme Vám kde udělal Váš webmaster chyby a na co Vás neupozornil.

Proklepneme Váš web jako by byl u pana doktora.

Naučíme Vás jak se průběžně věnovat kvalitě Vaší webové prezentace a měřit SEO optimalizaci.

Měření SEO

Jen málo malých a středních firem průběžné měří SEO účinosti svých stránek a provádí pravidelně analýzy klíčových parametrů stránek. Svět se mění a svět internetu se mění ještě rychleji. Webové stránky, které byly ještě před pár lety TOP, mohou dnes zbytečně přicházet o návštěvníky z důvodu zastarání klíčových slov či zpětných odkazů. Zbytečné vady stránek (zejména SEO) způsobují zbytečné penalizace a špatné umístění ve vyhledávačích.


SEO měření stránek


Efektivní investice do internetové reklamy

Jednorázové i průběžné měření SEO a analýzy umožňují sledovat úspěšnost jednotlivých prvků kampaně a Vy tak můžete směrovat investice do reklamy efektivně. Naučíme Vás, jak se průběžně věnovat kvalitě Vaší webové stránky a jak maximálně vylepšovat jejich potenciál. Prvotní analýzu včetně návrhu okamžitých změn Vám vypravujeme my. Zároveň Vás ale vyškolíme do té míry, aby byla vysoká kvalita webu už navždy standardem.

Pouze dlouhodobě efektivní provoz a údržba webu přináší možnost investovat do internetové reklamy zlomek nákladů, které musí za stejné kampaně zaplatit ostatní firmy.

Zajímá Vás problematika analýza účinnosti webu? Můžete pokračovat na část našich stránek, věnovaných optimalizaci a propagaci na internetu. Zde.

Školení Qreklamka.cz