rfid active-id active-id řešení rfid

Reklamní kampaň, souťež, trendy marketingu

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
služby

Soutěžit a informovat!

Lidé rádi soutěží, mezi sebou, sami se sebou, ale nejradši o ceny.

Lidé se rádi chlubí výhrami v soutěžích. Umožněte jim svůj úspěch sdílet!

Kombinujte soutěž se sdělením klíčových informací o firmě či produktech!

Reklamní kampaň, souťež, trend marketingu

Zákaznické a akviziční soutěže

Soutěž je velmi účinný marketingový nástroj pro udržení stávajících zákazníků, ale zejména pro získání těch nových. A když ne zákazníků, tak alespoň (pro začátek) příznivců. Příprava zajímavé soutěže nestojí skoro nic – chce to pouze dobrý nápad. Rozdáte pár cen (nebo slev), investujete několik hodin na přípravu, průběh a zpracování výsledků soutěže. A za takto minimální náklady získáte mnoho. Nové zákazníky, pocit sounáležitosti u současných zákazníků, ale zejména nová data do CRM databáze.

Pozor na prvky loterie

Jediným limitem propagačního soutěžení je nenaplnit soutěží znaky loterie – pak by vaše soutěž podléhala tzv. loterijnímu zákonu. S tím Vám ovšem velmi rádi poradíme a pomůžeme.

Grafický QR kód – nový trend

QR (2D) kód je novým trendem, který propojuje mobilní telefony a tablety s konkrétní stránkou na internetu. Chytrý telefon má dnes již skoro každý, čtečky QR kódů lze zadarmo stáhnout z internetu. Právě QR kód může být vstupní branou do Vaší nové internetové soutěže. Doplňte Vás plakát či leták atraktivním QR kódem – pro uživatele telefonu je snazší naskenovat Váš QR kód než opisovat adresu Vašeho webu.

Možnosti grafického zpracování QR kódu a další doplňující informace naleznete ZDE.

Školení Qreklamka.cz