reklamní předměty marketing

Reklamní a darkové předměty, tvorba a výroba reklamy

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
reklama

Reklamní předměty, výroba reklamy

Vyrobíme pro Vás vhodné reklamní předměty pro různé příležitosti – Vánoce, veletrh, jubilea, atd.

Snažíme s maximálně vystihnout vztah dárce s obdarovaným, užitnost i trendovost dárku.

Ať mají Vaši zákazníci reklamní předmět celé dny na očích. Ideálně v kapse!

Reklamní předměty s emocemi

Reklamní předměty musí přicházet ve správnou chvíli a být doprovázené emocemi. Ať okolí obdarovanému reklamní předmět závidí, ať je obdarovaný hrdý na svůj dárek, ať ho nosí stále u sebe a používá ho, ať ho má celé dny po ruce a na očích – doma i v kanceláři.


Reklamní a darkové předměty na míru

Trendové a sezónní propagační předměty

Využijte moderní trendy i v případě reklamních předmětů. Elektronika, robotika, solární zdroje energie, stále se zvětšující paměti přenosných paměťových úložišť, QR kódy, soutěže, atd. Využijte i sezónost v případě reklamních předmětů. Doporučíme Vám reklamní předměty vhodné pro různá roční období – na Vánoce, na dobu letních dovolených, na hory, na večírky, atd.

Propagační předměty pro více příjemců

Propagační předmět není určen pouze pro svého příjemce. Primárně ano, ale příjemce by měl svůj dárek předvést svému okolí, ve firmě, v rodině i mezi přáteli. Společenské hry zaujmou širší publikum v okolí obdarovaného, ještě efektivnější je samolepka, kterou obdarovaný použije a kterou si mohou prohlédnout i další osoby.

Fúzní marketing

Fúzní marketing je ideálním nástrojem při výrobě propagačních předmětů. Nebojte se propagovat svého vinaře, řezníka, či farmáře. Kvalitu jejich výrobků přeci znáte a jste s ní maximálně spokojeni. Proč tedy nespojit logo Vaší firmy s logem jiného českého prvo-výrobce? Zkoušeli jste si již se svým oblíbeným výrobcem potravinových delikates projednat možnosti fúzního marketingu? Překvapí Vás jeho cenová nabídka!

Školení Qreklamka.cz