sociální sítě webináře

Reklama a propagace na internentu, internetový marketing

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
video
Sociální sítě

Internetový marketing

Používejte klasické metody i ty moderní – skoro zadarmo!

Dobré propagační video se internetem šíří samo!

Webinář Vám změní život!

Sociální sítě, diskuzní fórum, blog, kontaktní formulář, Skype on-line, FAQ, atd.

Vytvořte příjemnou komunikační vazbu se zákazníky a návštěvníky Vašich stránek a Vašich dalších aktivit na internetu. Ať na webu najdou to co hledali, ať mají možnost pokládat otázky, ať se baví. Utvrďte je kvalitní (ideálně on-line) komunikací že jste tu pro ně, že žádný dotaz není druhořadý. Budujete důvěru po internetu a to není jednoduché. Použijte svou tvář, citace Vašich spokojených zákazníků, symbol Skype on-line,... Aby byla komunikace pro návštěvníky nejen zajímavá, ale i příjemná, zkuste je nějakým způsobem pobavit, potěšit, šokovat. Sociální sítě, fóra a blogy Vám umožňují vytvářet příběh, tak toho využijte a brzy zjistíte, že se velká část návštěvníků stránek vrací právě díky Vašemu příběhu.


Reklama a propagace na internentu

E-learning – webinář: efektivní a levná komunikace a reklama na internetu

Prostředí webináře (internetového semináře) je ideální nejen pro levnou a účinnou komunikaci se stávajícími zákazníky (informování o novinkách, průběžná školení, akční nabídky), ale také s distributory (porady, produktová školení, teambuilding). Stejně tak efektivně lze webinář použít pro internetovou propagaci Vaší firmy, produktů a služeb na internetu. Výhodou akvizice zákazníků po internetu formou webináře je, že vedle představení produktu můžete názorně předvést i jeho použití a názorně vysvětlit jeho benefity. Účastníky webináře (e-lerningu) můžete přilákat na přednášku o trendech v oboru a více či méně jim v průběhu přednášky představit vlastní produkty či služby.

E-learning formou webináře je nejoblíbenější metoda našich zákazníků díky nízkým nákladům a vysokému efektu.

Video a video prezentace – levná a efektivní reklama

Video je dnes nejúspěšnější metoda internetové reklamy. K vytvoření reklamní kampaně pomocí videa potřebujete jen sympatickou tvář, dobrý nápad a ideálně pár záběrů či fotek z dříve realizovaného semináře či veletrhu. Můžete si vybrat ze dvou základních formátů internetového videa – zábavné video, které se úžasnou rychlostí přežene po internetu a přivede Vám nové návštěvníky na Váš web, nebo propagační video, ve kterém shrnete výhody Vašeho produktu či služby a které umístíte na Vaší Home page.

Široká veřejnost, dnes tolik ovlivněná televizí, je uzpůsobená vnímat a chápat zejména video-reklamu. Při sledování videa nemají lidé tendenci vstupovat do opozice, ale naopak se v nich probouzí pocit sounáležitosti a ochota přijímat a vstřebávat informace. Vytvořte si propagační video, které nabídnete ke zhlédnutí na Vašich stránkách. Pokuste se také vytvořit zábavné video které Vaši přátele nasdílí na sociálních sítích – zjistíte jak neuvěřitelně rychle se takové reklamní-video šíří a kolik nových zákazníků Vám přinese.

Školení Qreklamka.cz