trendyd propagace

Pomůžeme Vám vytvořit novou strategii prezentace Vaší firmy.

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
služby

O NÁS, PRO VÁS

Pomůžeme Vám integrovat standardy webové propagace

Google může být Váš přítel a silný pomocník – ale také může sabotovat Vaši tvrdou práci. Vaše webová prezentace může být vytvořena tak, aby Vás Google viděl jako spolu-tvůrce internetu a podle toho Vás také maximálně odměňoval. Ale pokud vidí, že jeho snahy vytvářet srozumitelný internet svou špatnou webovou prezentací sabotujete, sabotuje a penalizuje on Vás. Pomocí zhruba desítky přístupů a nástrojů pro správu webových stránek Vám pomůžeme se velmi rychle dostat na první pozice googlu a plně tak využít jeho potenciál pro propagaci Vaší firmy - a to pouze využitím běžných standardů internetu/Googlu.


Moderní metody propagace

Podpoříme Vás začít právě TEĎ

Existuje celá řada způsobů, jak Vaši firmu, Váš produkt či projekt propagovat téměř zadarmo. Investovat je třeba pouze Váš čas, Váš elán a Vaši představivost. Techniky guerilla a buzz marketingu umožňují okamžitě dostat do podvědomí Vašich potenciálních zákazníků Váše produkty či služby a zajistit jejich rychlý prodej. Tyto techniky, použité ve veřejném prostoru, na sociálních sítích a v přímém oslovení zákazníků Vám přinesou během velmi krátké doby neuvěřitelné výsledky. Právě teď je ten správný čas, kdy zahájit novou reklamní kampaň, ve které použijete Vaši tvář, Vaší rukou psané texty, Váš elán. A my Vás rádi podpoříme.

Vybavíme Vás vším potřebným - rychle

Získáte kvalitní a hlavně rychlé grafické služby. Pokud potřebujete rychle odeslat svým zákazníkům mailing, reklamní pdf, vyrobit tištěné materiály pro seminář, předvádění zboží, či veletrh, vyrobit akční leták na zboží, které potřebujete rychle prodat, připravíme a vyrobíme pro Vás tyto materiály do druhého dne. Začleníme do Vaší reklamní grafiky QR kódy, po schválení konečné podoby materiály okamžitě tiskneme – ať už se jedná o velkou či malou zakázku – a do druhého dne Vám je doručíme až k Vám do firmy. Kromě běžných tiskovin nabízíme i širokou škálu zajímavých reklamních předmětů, potištěných dle Vašeho přání.

Umožníme Vám uchopit nové trendy

QR kód není pouze jiná forma tolik známého čárového kódu. Ani neobsahuje POUZE webovou adresu. Umožňuje Vám integrovat do odkazu na web firemní grafiku nebo její prvek, či přímo začlenit QR kód do Vašeho loga či claimu. Můžete do něho vložit popis konkrétního produktu, Vaše kontaktní informace, GPS lokaci či přihlašovací údaje k firemní Wifi. Data v QR kódu mohou být doplněna o další identifikátory, které Vám například mohou odhalit lokalitu (reklamní kanál), odkud byl QR kód s linkem na Váš web naskenován. Umožníme Vám uchopit tento nový trend a vytěžit z jeho potenciálu maximum.

Vyrobíme a vytiskneme pro Vás cokoliv

Zavolejte nám, rádi si s Vámi nezávazně (i závazně) pohovoříme. Info linka: 604 756 456

Školení Qreklamka.cz