prezentace zviditelnění

Pomůžeme Vám vytvořit novou strategii prezentace Vaší firmy.

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
komunikace

Novinky

Pravidelná školení a on-line kurzy (nejen) internetového marketingu

Pro naše partnery a zákazníky jsme připravili sérii školení a on-line kurzů, zaměřených na moderní metody komunikace a reklamy na internetu i mimo něj. Setkání probíhají většinou v naší e-učebně formou webináře. Aktuální nabídku kurzů a školení naleznete v levé části této stránky. V případě zájmu nás neváhejte nezávazně kontaktovat: skoleni@qreklamka.cz

Hledáme nové kolegy – grafiky – možná i studentská brigáda

Rozšiřujeme tým grafiků a kreativců pro realizaci projektů pro naše nové zákazníky. Hledáme zkušené profesionály i začátečníky s dobrými nápady, zajímáme se i o schopné studenty či ženy na mateřské dovolené – hlavní je pro nás schopnost ovládat grafické programy, elán do práce, spolehlivost a kreativita. V případě zájmu nám pošlete ukázky své práce: info@qreklamka.cz

Soutěž o SEO analýzu zdarma

Pro návštěvníky našich stránek opět vyhlašujeme soutěž o SEO analýzu www stránek. Pošlete nám vtip, týkající se reklamy či reklamních agentur a nejlepší 3 získají SEO analýzu webových stránek zdarma v rozsahu 4 hodin práce internetového analytika. Pro všechny soutěžící máme připravené malé dárky, které udělají radost Vám či Vašim blízkým.

Nový trend – grafické QR kódy

Konečně se i v České Republice začaly těšit oblibě grafické QR kódy. Už se nejedná pouze o nezajímavý černo-bílý čtvereček, umístěný někde dole na plakátu, ale o veselý a poutavý "link" na webové stránky, do soutěží, nosič kontaktních informací, informací o poloze, přístupu k Wifi síti, atd. A máte už i Vy na telefonu nainstalovanou čtečku QR kódů?

Školení Qreklamka.cz