grafika QR kód

Grafický design, propagační materialy

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
tisk

Propagační materiály

Expresně Vám připravíme návrhy nových firemních propagačních materiálů.

Vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, propagační korespondenční lístky a dopisy.

Zabýváme se přípravou pro tisk i samotným tiskem propagačních materiálů.


Grafický design, propagační materialy

Celé spektrum propagačních materiálů

Navrhneme a vytiskneme pro Vás všechny druhy firemních tiskovin a tištěných propagačních materiálů. Propagace firmy, produktů, služeb a novinek probíhá na různých úrovních – na internetu, poštou, při osobních schůzkách i ve veřejném prostoru. Jsme připraveni Vám vyjít vstříc ve všech výše uvedených oblastech.

Grafický design – do příštího dne

Svým zákazníkům poskytujeme službu "Grafický design Next Day" – pokud nám do oběda dodáte podklady a odpoledne/večer jste k dispozici grafikovi pro případné upřesnění, druhý den pro Vás máme grafiku nebo její klíčové prvky připravené pro tisk či jiné použití. Jsme tak schopni Vám vyjít vstříc i v případě nárazových akcí, výprodeje, denních či týdenních nabídek, atd.

Expresní reklamní tisk

Stejně jako u přípravy grafiky, i v případě tisku reklamních tiskovin poskytujeme svým zákazníkům expresní tisk propagačních materiálů. I v případě malé zakázky jsme schopni ji realizovat velmi rychle. Někdy i do druhého dne.

Školení Qreklamka.cz