logo vizitka

Branding, tvorba loga, logotypu, značky, sloganu, vektorova grafika

Zviditelníme a odlišíme Vaši firmu či projekt pomocí originálního logotypu, smysluplných textů a funkční komunikace se zákazníky a partnery.

VOLEJTE +420 604 756 456
leták

Tvorba a změna loga

Branding – tvorba značky

Zakládáte novou firmu?

Uvádíte na trh nový produkt či službu? Rádi Vám pomůžeme s vytvořením základního pouta mezi Vámi, Vaší firmou, Vaším produktem či službou a VAŠIMI ZÁKAZNÍKY. Logo, mém, firemní barvy a fonty, design webové stránky, propagační bannery, prezentace firemní mise a kultury – to vše a ještě více zahrnuje tvorba firemního designu, brandingu.

Odlište se od konkurence pomocí originální značky!

Zaujměte své budoucí zákazníky! Na první pohled!

Vytvoříme pro Vás firemní design, včetně dodávky grafického manuálu, který využijete vždy, když budete interně připravovat nové firemní propagační materiály, vizitky, newsletter, reklamní letáky či jiné firemní tiskoviny.

Branding vždy vychází z potřeb a očekávání Vašich zákazníků. A Vy je znáte nejlépe. Společně vytvoříme Vaši novou značku tak, aby pozitivně ovlivňovala rozhodování Vašich zákazníků a vytvářela jejich přátelský a dlouhodobý vztah ke značce, k Vaší firmě a Vašim produktům a službám.


Tvorba loga, značky, vizitky či sloganu

Re-branding - změna logotypu

Trh se mění! Mění se potřeby zákazníků i jejich vnímání firem!

Pomůžeme Vám přizpůsobit se změnám, vytvoříme pro Vás nový styl prezentace Vaší firmy.

Rebranding je cesta, jak oživit logotyp Vaší firmy aby co nejvíce odpovídala současnému vnímání značky zákazníkem. Rebranding je využíván zejména při změně korporátní strategie firmy, při změně nabízených produktů a služeb, ale také z důvodu změn, ke kterým dochází na trhu.

Objevila se na trhu nová konkurence a potřebujete se odlišit?

Změnil se Váš cílový zákazník?

Je prezentace Vaší firmy zastaralá a potřebuje změnu?

Neváhejte nás kontaktovat! Přineseme Vám nový pohled na možnosti propagace firmy, zaměřené na odlišení od konkurence a vytvoření nového pohledu zákazníků na Vaše podnikání. Zákazník je stále citlivější na použitá loga, claimy, barvy, reklamní texty, atd. Nedejte svým potenciálním zákazníkům důvod opustit Vaše webové stránky ještě předtím než si přečtou co jim nabízíte! Využijte možnost re-brandingu, respektive využijte možnost si s námi o tomto zásadním kroku promluvit.

Školení Qreklamka.cz